Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Travesti Ronya Antalya Konyaaltı Travesti Travesti Esra Trt Caddesi Travesti Konyaaltı Travesti Ayshe Antalya Merkez Travesti

>

TELEFONU:0553 075 1707

Konyaaltı Travesti Kayra

  • Listelenmiş: 2 Nisan 2021 19:13
  • Süre sonu: 75 days, 22 hours
Konyaaltı Travesti Kayra - Resim 1Konyaaltı Travesti Kayra - Resim 2Konyaaltı Travesti Kayra - Resim 3

Açıklama

Herkese merhaba ben Antalya Konyaaltı travesti partner Kayra.

Bu internet sitesinde ya da sosyal medya ortamında olsun fark etmez bulabilceğiniz en kaliteli ve azgın Antalya travesti hatun benim. Seks ve eğlence konusundaki deneyimlerime fazlasıyla güveniyorum. Çünkü uzun bir süredir internet ortamından beni bulan çapkın ve azgın beyler ile cinsel birliktelikler gerçekleştiriyorum ve alınacak tadın da aynı şekilde özel olmasını istiyorum. Benden ücretli seanslarımdan hizmet alacak bütün beyleri en güzel ve özel şekilde kendi yerimde ağırlayacağıma emin olabilirsiniz.

Çok fazla naz kapris yapmayı sevmeyen, Antalya doyumsuz travesti escort deneyimini yaşamayı, alınacak tadın da en özel, en farklı olmasını sizler için sağlayacağıma emin olabilirsiniz. Bana karşı samimi ve açık olun yanıma geldiğinizde ne tür bir görüşme yapmak ve eğlencenizin de aynı şekilde nasıl olmasını isterseniz bunu bana söyleyin, sonrasında da alacağımız tadın, yaşayacağımız en güzel anların farklı ve eşsiz olmasını da birlikte sağlayalım. Çünkü ben keyif almayı, güzel dakikaları yaşamayı isteyen birisi olarak burada bulunuyorum.

Telefon Numaram: 0553 075 1707

159 Toplam Görüntülenme, 4 Gün

  

Liste Kimliği: 10460673fc45c05e

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın